AKR.UA AKR.UA AKR.UA AKR.UA AKR.UA AKR.UA AKR.UA AKR.UA AKR.UA AKR.UA AKR.UA AKR.UA AKR.UA
Категории

Газонная травосмесь "Альпийская поляна", 450 г

Газонная травосмесь "Альпийская поляна", 450 г
Артикул: Т-006080
Наличие: Есть в наличии
Цена: 259.00 грн.
Кол-во:  Купить

Склад:
5% Мітлиця тонка (Agróstis capilláris)
26% Костриця овеча (Festuca ovina)
3% Стоколос прямий (Bromopsis erectus)
5% Райграс високий (Arrhenatherum elatius)
20% Костриця червона червона (Festuca rubra rubra)
41% Польові квіти та трави

Мітлиця тонка 
Має ніжне, яскраво – зелене, тонке листя, що придає газону соковитий зелений колір та шовковистість.
Костриця овеча
Газони з костриці овечої зберігають зелений колір навіть в засушливий період. 
Райграс високий
Багаторічний злак, що росте густими дернинами та розвиває високі, гладкі стебла.
Стоколос прямий
Від повзучого кореневища відходить багато густих пагонів. Оселившись на схилах, берегах та місцях з піщаним ґрунтом, ця рослина зупиняє ерозію ґрунтів.
Костриця червона червона 
Тіньовитривала, морозо- і посухостійка культура. Є популярним компонентом травосуміші у всіх типах газонів.

Травосуміш Альпійська галявина може бути висіяна як самостійна композиція серед «гірської долини», відокремленої «кам’янистими гірками» та як елемент до природної композиції безпосередньо на «гірських схилах». Такий рокарій має не тільки імітувати ефект альпійської галявини, що розмістилась між камінням на гірських схилах, але й створювати природний гармонійний ландшафт на «кам’янистій галявині».


ЛАНДШАФТНІ ДИЗАЙНЕРИ РЕКОМЕНДУЮТЬ:
Альпійська галявина – один із найбільш стильних видів садового ландшафтного дизайну. 
Для створення альпійської галявини вибирають відкриту, сонячну галявину, застосовують піщаник, природний вапняк, граніт. Найкраще для гірок підходить пористий природний вапняк, до якого легко проникає коріння рослин. При створенні гірки важливо намагатись, щоб каміння і рослини розташовувались найбільш природно.

Рослини, що висаджуються на гірках та поруч з ними, не обов’язково мають бути за походженням високогірними альпійськими. Головне, щоб вони природно імітували високогірну флору. Серед альпійської галявини гармонійно виглядають посіви травосуміші диких трав та квітів, висаджені тюльпани, маки, ґрунтопокривні рослини, карликова сосна, західна туя, кипарис, низькорослі форми рододендронів.

Травосуміш HERBA Альпійська галявина висівають за нормою 20 г на 2 м2. 

АГРОТЕХНІКА ВИРОЩУВАННЯ ГАЗОНІВ

Підготовка ділянки
Видаліть за допомогою гербіциду суцільної дії (Напалм) всю рослинність (бур’яни) на ділянці, що планується під посів газону. Скопайте ґрунт на глибину 20 см, вирівняйте, видаліть сміття, граблями ретельно розбийте великі грудки землі, прикатайте ґрунт. Виберіть каміння, яке ви застосуєте для створення рокарію. 
Посів насіння
Найкращий період для посіву насіння, що входить до складу травосуміші – квітень – травень. Саме тоді, однорічні квіти, які входять до складу травосуміші, матимуть змогу заквітнути та дати висів насіння на наступний рік. На присадибних ділянках посів проводять вручну, в безвітряну та не дощову погоду. Перед посівом травосуміш ретельно перемішують, додаючи пісок або суху землю (1:3). Насіння рівномірно розподіляють по поверхні ґрунту (одну частину насіння висівають вздовж ділянки, іншу – впоперек даної площі), посіви розрівнюють граблями (присипаючи верхнім шаром ґрунту на 1 – 2 см), коткують, та інтенсивно (методом дощування) поливають.
Догляд за газоном
Зазвичай, перші сходи трави та квітів з’являються через 7 – 15 днів, а вже на початку липня вашу Альпійську галявину прикрасять чудові літні квіти, які на фоні зелені трави та сірості каміння створять неповторні яскраві плями, ароматом своїм приваблюючи метеликів та бджіл.
Поливати Альпійську галявину необхідно обережно, з розпилювачем, щоб не зламати тендітні квіти.
Один раз в кінці сезону, коли вже декоративні квіти відквітнуть та дадуть самосів насіння, можна підстригти квітково – трав’яну галявину. Висота на яку скошують – 8 – 10 см. Траву, що скосили, залишають на 2 – 3 дні для підсихання, а потім видаляють (вигрібають) з площі. 

Травосуміші HERBA створено з елітних сортів трав, максимально прилаштованих до природних кліматичних умов України.

Написать отзыв

Ваше имя:

Ваш отзыв:

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Оценка: Плохо            Хорошо
Введите код, указанный на картинке:

офис магазина располагается по адресу: г. Киев, ул. Раисы Окипной, 8, оф. 170, тел.: (050) 444-05-21, (096) 113-24-19, (063) 576-59-03, (044) 541-11-11